Представники Університету поспілкувалися з учнями Ліцею №81 імені Петра Сагайдачного

01.03.2019 | 00:04

27 лютого 2019 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала Ліцей №81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради. Під час зустрічі зі школярами представники Університету розповіли про історію, структуру і динаміку розвитку одного із найкращих закладів вищої освіти України.

Зокрема, про численні досягнення студентів і викладачів, особливості навчання на окремих спеціальностях та перспективи працевлаштування після закінчення Університету учням розповіли проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк й асистент кафедри класичної філології Святослав Зубченко. Відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк ознайомив школярів із ключовими етапами прийдешньої вступної кампанії.

Зустріч викликала жваве зацікавлення у молоді. А відтак, директор Ліцею Богдана Проців щиро подякувала представникам Університету за візит і зазначила, що діалог між школами та закладами вищої освіти дозволяє учням випускних класів краще усвідомити вагомість майбутнього вибору професії.

За матеріалом Прес-центру