Представники Університету поспілкувалися з учнями Ліцею №45 ЛМР

14.03.2019 | 00:01

13 березня 2019 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала Ліцей №45 Львівської міської ради. Представники Університету під час зустрічі зі школярами  розповіли про історію, структуру і динаміку розвитку одного із найкращих закладів вищої освіти України. Зокрема, про яскраві сторінки сучасної історії,  досягнення студентів і викладачів, особливості навчання на окремих спеціальностях та перспективи працевлаштування після закінчення Університету майбутнім абітурієнтам  розповіли  декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала, заступник декана факультету міжнародних відносин Михайло Микієвич, заступник декана факультету прикладної математики та інформатики Віталій Горлач та асистент кафедри класичної філології факультету іноземних мов Святослав Зубченко. Відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк ознайомив школярів із особливостями ключових етапів вступної кампанії – 2019. Наприкінці зустрічі її учасники провели короткий, але змістовно перспективний діалог щодо можливості майбутньої співпраці.