Представники Університету поспілкувалися із учнями Червоноградського НВК №13

16.11.2018 | 16:56

14 листопада 2018 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала Червоноградський навчально-виховний комплекс №13.

Під час зустрічі зі школярами та педагогами НВК проректор з науково-педагогічної роботи Львівського університету, професор Ярослав Гарасим наголосив на вагомій ролі ЛНУ ім. Івана Франка, його студентів та викладачів у національному й духовному житті українців. Проректор закцентував увагу присутніх на важливості усвідомленого вибору майбутньої професії, ролі героїчного чину і патріотичного обов’язку, на потребі досягнення високого професіоналізму та наполегливій праці для осягнення життєвої мети.

Декан факультету культури і мистецтв, доцент Роман Крохмальний представив мультимедійну інформацію про Львівський університет, його історію, здобутки студентів, викладачів і випускників, позиції Університету в міжнародних та національних рейтингах, особливості інфраструктури, міжнародну співпрацю, спортивні та культурно-мистецькі здобутки.

Декан географічного факультету, доцент Володимир Біланюк привітав учасників профорієнтаційної зустрічі словами вдячності до червоноградської землі, яка виховала багатьох відомих вчених і студентів географічного факультету. Відтак Володимир Іванович розглянув майбутній вибір абітурієнтів у ракурсі географічних спеціальностей, розповів про особливості вступу, цікаві моменти навчання, практичної підготовки та міжнародної співпраці студентів свого факультету.

Декан геологічного факультету, професор Микола Павлунь розповів про стан, досягнення і перспективи геологічної галузі, закцентував увагу присутніх на визначальних рисах наукового, навчального та студентського життя геологічного факультету, наочно продемонстрував вплив геологічних досліджень на розвиток сучасної телекомунікаційної інфраструктури.

Про специфіку вступних вимог і перспективи здобуття освітнього рівня «Бакалавр» на факультеті культури і мистецтв розповів його декан Роман Крохмальний. Роман Олексійович наголосив на особливостях практичної підготовки студентів і можливостях працевлаштування.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Університету Сава Шевчук ознайомив випускників НВК із особливостями Умов і Правил прийому до Університету 2019 року, дав покрокові настанови майбутнім абітурієнтам, зорієнтував їх у часово-просторових вимірах вступної кампанії.

Після презентацій відбувся змістовний, емоційний та взаємозацікавлений діалог, в якому взяли участь директор НВК №13 Ірина Катарина, представники університетської делегації та майбутні абітурієнти.

 

За матеріалом Прес-центру