Потрібна допомога випускникові нашого факультету Олесеві Федорченку!

17.07.2018 | 20:01

Шановні колеги!

Звертаємось за допомогою!

Потрібно здати кров для Олеся Федорченка  – випускника нашого факультету, актора театру імені Марії Заньковецької.
15.07.2018, на трасі Львів-Мукачево, поблизу села Тухолька на плямі розлитого масла водій мотоцикла не впорався з керуванням та зіткнувся з зустрічним автобусом. В результаті зіткнення отримав важку політравму та травматичну ампутацію ноги. Нещодавно його перевели в 8 лікарню в м.Львові для проведення важкої операції. Для цього потрібно 9л крові, а станом на зараз є тільки 3л.
Тому ми разом з рідними і близькими просимо Вас, якщо Ви не маєте протипоказань до здачі крові – зробіть це.
Для здачі потрібно прийти в Львівський обласний центр служби крові на вул. Пекарська, 65 з 8.30 до 13.00 з паспортом! Вказати, що кров здається для Федорченко Олеся, 8 лікарня.

джерело

фото:  www.zankovetska.com.ua