Пленарне засідання кафедри режисури та хореографії

08.02.2017 | 10:38

07.02.17 р. відбулось засідання підсекції «Хореографії (хорології)» Звітної наукової конференції університету за 2016 рік, кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв. Головуючий проф. О. Петрик, секретар доц. к. м. О. Плахотнюк, на пленарному засідання оголошені наукові повідомлення викладацько-професорського складу кафедри, а саме:

1.     Василина Щурат-Глуха в історії українського хореографічного мистецтва. Доц. Плахотнюк О. А.

2.     Професійні якості концертмейстера в хореографії (творчий і педагогічний аспекти). Доц. Кундис Р. Ю.

3.     Драматургія уваги в зразках сучасного хореографічного мистецтва. Асист. Козицька Х. Ю., асист. Бакало М. Г.

4.     Allegro: загальна характеристика стрибків на уроці класики, підбір музичного матеріалу. Асист. Заборовська Т. В.

5.     Музика та хореографія як елементи танцювальної терапії. Асист. Настюк О. І.

6.     Різноманітність танців Лемківщини за умов різної локалізації етнічних груп як феномен лемківської культури. Асист. Шкутяк Т. М.

7.     Школа Лестена Хортона: розвиток танцівника через призму анатомічних можливостей його тіла. Асист. Шкутяк І. Є.

8.     Роль казок у творенні сценічних форм хореографії. Асист. Кіптілова Н. В.

9.     Віртуозна техніка як необхідна умова для створення сценічних форм в українському народному танці.Асист. Бас Я. О.

10.           Становлення балетних шкіл Москви та Санкт-Петербурга (перша половина ХХ ст.). Асист. Іващишин А. Я.

11.           Особливості роботи з літературним матеріалом у процесі створення лібрето одноактного балету. Доц. Лань О. Б.