16.03.2017 | 20:46

Пленарне засідання Другої всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Наукові доповіді виголосили:

Alkis Raftis – President The International Dance Council Conseil International de Danse the UNESCO Mr. Prof. Dr.  Engineer, sociologist, manager, dance historian (Greece) доктор, професор, президент Міжнародної ради танцю ЮНЕСКО (м. Афіни, Греція).

Олександр Плахотнюк кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, Україна)

Лідія Шеремета доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фармакології Івано-Франківського національного медичного університету (м. Івано-Франківськ, Україна)

Тарас Білошицький – керівник гуртка-методист Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львів, Україна)

Ольга Головня – голова Львівського відділення УІЙТ, лікар кардіолог, йоготерапевт, інструктор йоги (м. Львів. Україна)