Пісня завжди буде поміж нас: флешмоб до дня народження Володимира Івасюка

04.03.2019 | 17:53

Спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка разом з небайдужою громадою Львова вшанувала пам’ять композитора, співака, поета, Героя України Володимира Івасюка. 4 березня 2019 року біля пам’ятника пісняру студенти, викладачі та працівники Університету разом зі школярами та громадськістю міста провели пісенний флешмоб до 70-річчя від дня народження композитора.

У виконанні учасників акції звучала знаменита «Червона рута», а також «Я піду в далекі гори» і «Водограй». На знак шани і пам’яті про видатного українця представники Університету залишили біля пам’ятника Володимирові Івасюку букети квітів.

Акція відбулася за ініціативи студентів біологічного факультету та факультету культури і мистецтв.

Нагадаємо, Володимир Івасюк народився 4 березня 1949 року у Чернівецькій області. Він є одним із основоположників української естрадної музики, автором 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. 18 травня 1979 його тіло було знайдено у Брюховицькому лісі. Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 року у Львові перетворився на масову акцію протесту проти радянської влади.

2009 року Володимирові Івасюку посмертно присвоїли звання Героя Україн

Матеріал Прес-центру