ПІДСЕКЦІЯ ТЕАТРОЗНАВСТВА

04.02.2021 | 11:54

04.02.2021 засідає ПІДСЕКЦІЯ ТЕАТРОЗНАВСТВА (секція КУЛЬТУРИ і МИСТЕЦТВ в межах Звітної наукової конференції Університету за 2020 рік)

“Секційне засідання кафедри театрознавства та акторської майстерності розпочалось! Звітна наукова конференція викладачів та працівників ЛНУ ім. І. Франка триває.Гарної усім роботи та цікавого наукового спілкування!”

“Секційне засідання кафедри театрознавства та акторської майстерності – відбулося. Велика подяка усім учасникам за цікавезний, змістовний полілог. І години протекли швидко за насиченою розмовою (навіть онлайн). Дякую, колеги, за безцінне джерело для роздумів та шукань.”

Sofiya Rosa-Lavrentiy

May be an image of 6 people, including Мирослава Глушко, Bohdan Kozak, Roman Lavrentiy and Sofiya Rosa-Lavrentiy, екран та текст

May be an illustration of 2 people, including Sofiya Rosa-Lavrentiy

May be an image of Ira Patron, Bohdan Kozak та Maya Harbuzyuk та у приміщенні