Перша Осіння школа «Креативні індустрії: європейський досвід» (EUCREAT) відбудеться онлайн з 17 жовтня по 28 жовтня 2022 року на факультеті культури і мистецтв

23.09.2022 | 14:40

Запрошуємо студентів взяти участь у Першій Осінній школі

«Креативні індустрії: європейський досвід» (EUCREAT)

що відбудеться онлайн

з 17 жовтня по 28 жовтня 2022 року

у Львівському національному університеті імені Івана Франка

на факультеті культури і мистецтв.

Школа проходитиме в рамках реалізації програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Креативні індустрії: європейський досвід» (Creative industries: European experience  101085322 — EUCREAT — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH  — Jean Monnet Actions in the field of Higher Education) за підтримки Європейського Союзу.

В Україні значення креативних індустрій, що лежать на перехресті мистецтва, бізнесу і технологій, постійно зростає – як на національному рівні, так і в порівнянні конкурентоспроможності країн на міжнародному рівні. Вони стали стратегічним напрямом для підвищення конкурентоспроможності, продуктивності, зайнятості та стійкого економічного зростання, зокрема у планах розвитку нашої країни у післявоєнний час.  ЄС має значний досвід та добру практику у цій сфері.

Спікерами школи будуть:

• викладачі кафедри соціокультурного менеджменту,
  • викладачі фінансового менеджменту,
  • представники місцевої влади, бізнесу та громадянського суспільства, що дотичні до проблематики креативних індустрій.

Пропоновані лекції, семінари та воркшопи наступної тематики:

• Креативні індустрії як елемент стратегії постіндустріального розвитку Європи
  • Творчі індустрії –взаємодія економіки, культури і суспільства.\
  • Образотворче мистецтво як феномен постіндустріальної епохи.\
  • Інноваційність та спадковість у музиці.
  • Масштабна переоцінка індустрії моди.
  • Нові можливості розвитку культурної спадщини
  • Перформативні види мистецтва
  • Європейський досвід розвитку комп’ютерного та аудіо-візуального сектора
  • Створення ревіталізованих зон розвитку секторів креативних індустрій
  • Використання досвіду ЄС у сучасних тенденціях розвитку креативного сектора України

Учасником  школи може стати кожен, хто цікавиться політикою ЄС щодо розвитку креативних індустрій. Студенти отримають компетенції, важливі для їх майбутнього працевлаштування та які підвищать їх конкурентоспроможність на ринку праці. За підсумками роботи школи учасники   отримають сертифікати Європейського зразка, а також освітні бонуси від координаторів проєкту.

Участь в Осінній  школі є безкоштовною за умови реєстрації за посиланням:

Контактні особи проекту:

д.е.н., проф. Оксана Гнатович  oksana.hnatkovych@lnu.edu.ua