Перегляньте сайт про українську традиційну музику
Це перший в Україні сайт про традиційну музику – http://rysproject.com
Нарешті у традиційно музичної спільноти буде своя платформа, де можна буде збирати досягнення і думки різних людей. Це збірка знань і точок зору, які відображають те, чим дише і куди розвивається традиційномузична спільнота сьогодні.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Усе зручно і структуровано, щоби ви легко знаходили улюблені матеріали, або у потрібний момент могли просто скинути подрузі чи другові (а також колезі, партнерам, мамі, бабусі, старшій сестрі, яка давно переїхала в Канаду і коту) це посилання і через кілька кліків він/вона уже навернулися у традиційно
музичну віру ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1.5/16/1f60f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1.5/16/1f60f.png)
Ну і просто щоби зайти і попишатися тим, як багато традиційно
музична спільнота досягла за останні 40 років, і які ми всі з вами круті!
Дякуємо
Український культурний фонд
за можливість втілити цю мрію!
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png)
Тому незабаром ми також плануємо відкрити на сайті розділ зі статтями та колонками, не видання, а інструмент, яким спільнота зможе користуватися за потреби і на свій розсуд: дослідники, культурні менеджери, експерти з комунікацій зможуть поділитися своїми відкриттями та ефективними практиками із широкою аудиторією, а музиканти, співаки та початківці зможуть підняти злободенні питання і висловити свою думку. Цінний досвід буде акумулюватися, країна знатиме своїх героїв, традиційна музика матиме живе обличчя. Тому багато чого ще попереду, будемо ділитися новинами.