Передсвятковий академконцерт і вистава “Творимо щастя”

25.12.2016 | 19:47

22 грудня цього року у Концертній залі ім. А.Кос-Анатольського факультету культури і мистецтв відбувся традиційний святковий академконцерт курсових хорів кафедри музичного мистецтва. Чудовий звичай проводити іспити та заліки у формі концерту спонукає студентів не тільки відмінно володіти виконавськими навичками, але й з особливим зацікавленням та ентузіазмом ставитися до такої творчої екзаменації. Виступали: зведений хор 1-2 курсів, – керівник Орися Білоус, 3 -го, керівник – Мар’яна Ферендович та 4-го,керівник – Оксана Мельничук. Цьогоріч до академконцертів хорів доєдналося ще й святкування 10-літнього ювілею студентського театру пісні “Дзвін”, керівник, засновник та режисер доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства Оксана Король. У своїй виставі “Говоримо щастя” “ювіляри” зуміли пісенно та поетично подякувати поіменно всім своїм 223 учасникам за 10 років праці, вшанували пам’ять полеглого в боях за Україну Володимира Труша та всіх Героїв, підняти наболілі питання сучасності. Апофеозом свята став прихід Святого Миколая та розділення святкового торту у формі дзвону.

О.Король

Коротка довідка: Молодіжний театр пісні “Дзвін” створено 2006 року на кафедрі музичного мистецтва. Першими виставами стали постановки “На Андрія конопельки сію” та театралізованого Свята св.Миколая “Переполох в раю”. Ще незміцнілий на сцені театр було запрошено до привітання гостей Всесвітнього економічного симпозіуму, на котрому актори не тільки представили виставу, але й провели майстер-класи з народних ремесел та танців. До сьогоднішнього дня в репертуарі колективу є понад 10 авторських музичних вистав та 100 концертів. За 10 літ праці в лавах театру відіграли ролі 223 артисти. Театр  концертує по містах і селах Львівщини та  представляє свою кафедру музичного мистецтва.