Студенти і викладачі кафедри режисури та хореографії взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

31.03.2016 | 13:20

30 березня 2016 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Організатори конференції – Відділ  спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини спільно з кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського Університету імені Івана Франка, кафедрою хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури.

Основні тематичні напрямки роботи науково-практичної конференції:

• Основи медичного забезпечення в хореографічних гуртках та спортивних секціях;
  • Профілактика травматизму в хореографічних гуртках та спортивних секціях;
  • Арт-терапія засобами хореографічного мистецтва;
  • Психологічні аспекти діяльності в хореографії та спорті;
  • Засоби корекції та відновлення засобами хореографії та спорту;
  • Особливості музично-рухової діяльності в хореографії та спорті;
  • Реабілітаційні заходи в хореографії та спорті.

Доповідачами та слухачами на конференції були: професорсько-викладацький склад та студенти кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, студенти і викладачі Львівського університету фізичної культури, Львівського коледжу культури і мистецтв, керівники хореографічних колективів, представники культурно-мистецьких та позашкільних навчальних закладів, громадських організацій, представники: громадських організацій, офіційних делегацій з України та закордону, засобів масової інформації.

Всього за час роботи науково-практичної конференції зачитано і обговорено 25  доповідей.

На конференції було представлено вищі навчальні заклади та позашкільні навчально-виховні заклади, а саме:

• Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ);
  • Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва (м. Київ);
  • Львівський державний університет фізичної культури;
  • Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського (м. Одеса);
  • Рівненський державний гуманітарний університет;
  • Бердянський державний педагогічний університет;
  • Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;
  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк);
  • Центр творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львів);
  • Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова (м. Бердичів) та ін.

Понад 120 керівників та викладачів хореографічних колективів, тренерів спортивних секцій,  учасників спортивних та танцювальних секцій, представників громадських організацій.

О.А.Плахотнюк

DSC_6903 DSC_6922 DSC_6925 DSC_6939 DSC_6948 DSC_6962 DSC_6993 DSC_7011 DSC_7029 DSC_7049 DSC_7059