Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі

20.05.2016 | 11:09

Студенти та викладачі кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі». 19 травня 2016 р. м. Київ

Міжнародна конференція була організована Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв спільно з кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, Білоруським державним університетом культури і мистецтв (м. Мінськ), Київським національним університетом культури і мистецтв та Національною хореографічною спілкою України, при підтримці Міністерства культури України. Львівський національний університет імені Івана Франка на конференції представляли троє учасників: доц. Плахотнюк О. А., студенти ІV курсу: Літовченко О. А., Сальникова З. О. (науковий керівник доц. Плахотнюк О. А.). Матеріали конференції опубліковані у збірнику наукових праць: «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі» (Київ, 2016). Пленарні засідання проводились у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, вул. Лаврська, 9, корп. 7, актова зала, м. Київ.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:

• Історія та теорія хореографічного мистецтва
  • Сучасні особливості роботи з хореографічними колективами: народна, сучасна, бальна хореографія
  • Оптимізація навчально-творчого процесу в хореографічних колективах
  • Хореографічна педагогіка
  • Впровадження інноваційних методик та технологій в мистецькій освіті

О. А. Плахотнюк