Онлайн засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва

12.10.2020 | 11:45

Відбулося чергове засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва (12.10.2020). Під час роботи розглянуто питання щорічних індивідуальних Звітів викладачів кафедри, Звіту про науково-методичну роботу кафедри за 2019-2020 навчальний рік, оновлення всієї науково-методичної інформації та оперативного розміщення її на інтернет-сторінці кафедри і сторінках викладачів, завершення організаційної роботи в індивідуальних електронних кабінетах викладачів, подання тем доповідей для участі в роботі щорічної наукової конференції Університету, подання кандидатур аспірантів та студентів магістратури кафедри для розгляду/включення їх у склад Ради молодих вчених факультету, умов роботи на період відновленого дистанційного навчання тощо. Також обговорено пропозиції щодо забезпечення якісної роботи хорових колективів та підготовки їх до ЕК (магістратура) та заліково-екземенаційної сесії на обох формах навчання.