Онлайн-діалог з абітурієнтами триває…

11.04.2019 | 21:05

11 квітня 2019 року відбувся черговий онлайн-діалог з абітурієнтами. Цього разу на прямому зв’язку із Університетом перебували учні Чернігівського ліцею № 32 та  Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Про особливості навчання на окремих факультетах, історію та сучасні досягнення Львівського університету, а також про етапи цьогорічної вступної кампанії учням розповідали: декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний,   декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк, завідувач кафедри астрофізики фізичного факультету Богдан Мелех та відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк. Абітурієнти активно ставили різноманітні запитання і отримали відповіді від представників університетської спільноти. Родзинкою інтернет-комунікації стало інтерактивне запитання до учнів від директора Музею історії Університету Юрія Гудими.