Он-лайн лекція Віктора Рубана  «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри»

09.05.2022 | 09:52

 Он-лайн лекція Віктора Рубана (м. Київ, Україна)  «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри»

 

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

 13 травня 2022 року, о 09:00 Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

 Он-лайн лекція Віктора Рубана – хореографа-дослідника, режисера, перформера, куратора, педагога і тренера, експерта Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА». (м. Київ, Україна)

Віктор є засновником і генеральним директором Ruban Production ITP, програмним директором та співзасновником міжнародної танцювальної платформи Impulse of Transformation, програмним та художнім керівником міжнародної платформи мистецтв і досліджень на базі руху Kyivdanceresidency. Реалізував сотні проектів у Біларусі, Великобританії, Німеччині, Грузії, Іспанії, Ливані, Литві, Польщі, Росії, Україні й Франції. Організовує та проводить майстер-класи, воркшопи, тренінги й навчальні програми. Випускник практичної магістерської програми «E.X.E.R.C.E. 11/13 – хореографічне дослідження і перформанс» на базі Національного Хореографічного Центру в м. Монпельє, Франція (під керівництвом Mathilde Monnier) й Університету імені Поля Валері (Університет Монпельє III). На даний момент також аспірант культурології ІПСМ НАМ України.

Тема лекції: «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри»

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM, в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83480871702?pwd=c0ZpOHBQRS81TS94RFF6ZTFrMTViZz09

Ідентифікатор конференції: 834 8087 1702

Код доступу: 024