Обрано голову профбюро студентів факультету культури і мистецтв

18.05.2021 | 12:41

18 травня 2021 р. під керівництвом голови профкому студентів Університету Миколи Спересенка відбулась Конференція профбюро студентів факультету культури і мистецтв. Унаслідок проведення відповідних процедур конференція обрала головою профбюро студентів факультету культури і мистецтв  студента 2 курсу 026 Сценічне мистецтво Ігоря Возьного!

На зображенні може бути: 4 людини та текст «zооmконференция запись роман Kpox... христина KovbasyukA... оставеескавреияконференци:0753 время таня притулка участники (26) найти участника роман крохмальний CKBAG Irop возьний (организатор) микола спересенко романивна HN Hirniak Nadia Ksenia Arnaut Ruslya Lukina богдана семендяк елизавета авиденко возьний зорянка кухарська ванес анастася ксения назаренко соломия федак Julia Rud пригласить включить свой»

Вітаємо Ігоря Возьного і бажаємо новій команді творчого настрою, активної реалізації усіх ініціатив!

На зображенні може бути: 4 people, including Микола Спересенко та текст «zооmконференция запись роман Kpox... возьний KovbasyukA.. (олег) участники (27) найти участника ванес анастася ксения назаренко марія минурка ※口 назар ярославович костур 影口 соломия федак черкасова Anica Rud Kovbasyuk Anastasiya Olia Kurdydyk i микола спересенко Tania Voitiv вталія мовчан мирослава циганик таня притулка христина петринка пригласить включитьсвой вук»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Zoom нференция роман pox... озьний микола пе.. черкасова Aлica участники 27) найти участника ксения назаренко маріяминурка ※ назар ярославович костур соломия федак ※口 черкасова Aлica Rud Olia Kurdydyk Tania oitiv в вталя мовчан 山 владислав зубченко микола спересенко мирослава циганик таня притулка христина петринка пригласить включитьсвойзву включить»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «Zoom еренция роман охмал.. участники 27) мирославац диг... найти участника TaniaVtv христи напетри... Kovbasyuk Anas.. ксения назаренко таняпритулка марія минурка маряминурка марія Oleksandra Stas... % назар ярославо. назар ярославович анастася ванесанастасия соломия федак ※口 Hirniak Nadia соломя федак черкасова Aлica ксения назарен.. елизавета дави... зорянка кухарс.. Kovbasyuk Anastasiya Ruslya OK kina Kurdydyk микола пересенко богдана семен.. черкасова аліса ※ Tania Voitiv вталия мовчан к Ksenia Arnaut романвна владислав зубченко вталя мовчан мирослава циганик таня притулка христина петринка пригласить включитьсвой вук»

На зображенні може бути: 3 людини та текст «zоотконференция,4 ми мин просматриваете кран роман Kpox... настройки просмотра возьний KovbasyukA черкасова участники (27) найти участника марія минурка назар ярославович костур ※口 соломия федак черкасова Anica ※口 Kovbasyuk Anastasiya наші плани: внутришнийдворик; студентський простир; творча активнсть; треннги; взитвка факультету; организация İBeHTİB; інстаграм та телеграм- канали; спивпраця Kurdydyk Tania Voitiv вталя мовчан владислав зубченко микола спересенко мирослава циганик таня притулка студралою христина петринка выйти пригласить включитьсвой вук»