Навчально-бібліотечна практика студентів ІІІ курсу спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

22.02.2022 | 22:57

Навчально-бібліотечна  практика на третьому курсі денної форми навчання  (групи КМБ-31) проходила на базі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка упродовж двох тижнів (26.01.21 – 08.02.22). За час проходження практики студенти-бібліотекознавці дослідили історію НБ, ознайомилися з роботою усіх відділів та служб бібліотеки, основними завданнями та функціями. Практиканти провели ґрунтовний аналіз контенту соціальних мереж бібліотеки, а саме такі платформи, як: Facebook, YouTube, Instagram, що є «центром діалогу з користувачами», як зазначила студентка Семендяк Богдана. Також проведено аналіз веб-сторінки НБ ЛНУ імені Івана Франка з практичної точки зору користувача. Історію, основні положення роботи науково-методичного відділу  розказали завідувачка Фігель О. М. та головний методист, ст. викладач Цвіркун І.  О.