Науковий семінар “Супровід захисту дисертацій здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії)”

27.03.2023 | 21:07

27 березня 2023 року відбудеться Науковий семінар кафедри режисури та хореографії.

Тема : Супровід захисту дисертацій здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії) .

Лектор: доц. Жак Ольга Володимирівна – вчений секретар науково-дослідної частини, керівник відділу забезпечення діяльності спеціалізованих вчених рад Львівського національного університету імені Івана Франка.

Координатор: гарант ОНП 024 Хореографія доц. О. Плахотнюк

Піднімались питання процедури підготовки до захисту і самого захисту дисертацій аспірантів. Ознайомленням чинним законодавством України та Положеннями університету із забезпечення діяльності спеціалізованих вчених рад.