Науково-мистецька презентація «Хореологія та хореографія: еволюційний контекст»

18.05.2017 | 23:27

​Всеукраїнський день науки Львівського національного університету імені Івана Франка кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв відзначила  Науково-мистецькою презентацією «Хореологія та хореографія: еволюційний контекст» (18 травня 2017 року):

–         Відео презентація «Наука і практика – ключ до формування ”Хореології”», доповідач кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри Олександр Плахотнюк.

–         Презентація фрагменту практичного уроку з предмету «Теорія та методика викладання народно сценічного танцю» клас Надії Кіптілової, концертмейстер доц. Руслан Кундис;

–         Презентація фрагменту практичного уроку з предмету «Теорія та методика викладання українського танцю» клас Тараса Шкутяка.

–         Презентація фрагменту практичного уроку з предмету «Теорія та методика викладання сучасного танцю» клас Ірини Шкутяк;

–         Презентація творчої лабораторії кафедри режисури та хореографії з класичного танцю під керівництвом Юлії Безпаленко;

–         Презентація фрагменту практичного уроку з предмету «Мистецтво балетмейстера» клас доц. Оксани Лань.

Дякуємо організаторам за видовищний, аналітичний і цікавий захід!

Пропонуємо світлини О.А.Плахотнюка