«МИСТЕЦТВО ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

06.05.2021 | 20:33

Міністерство освіти i науки України Бердянський державний педагогічний університет Факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна
НАПН України
Відділ змісту і технологій педагогічної освіти

Львівський національний університет імені Івана Франка
Факультет культури і мистецтв

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас

взяти участь

у І Всеукраїнській науково-практичній конференції

«МИСТЕЦТВО ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА

В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»,

яка відбудеться 3 – 4 червня 2021 року на базі Бердянського державного педагогічного університету Конференція буде проводитися в змішаному форматі

Напрями роботи конференції:
1. Теоретичні та історичні рефлексії міжкультурних зв’язків в контексті глобалізаційних процесів.
2. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
3. Професійна підготовка майбутніх вчителів мистецьких дисциплін: новітні підходи та технології.
4. Формування художньо-творчої компетентності здобувачів освіти.
5. Історичні та порівняльно-педагогічні аспекти музичної та хореографічної освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Відкриття конференції 3 червня 2021 року об 11.00.
Регламент:
– доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;
– доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;
– повідомлення – до 5 хв.
Умови участі у конференції: Для участі у конференції необхідно до 01.06.2021 року подати на електронну адресу оргкомітету (horeograf2015@gmail.com або kafedra.musik@gmail.com) такі матеріали:  заявку (зразок додається) – назва файлу «Прізвище учасника конференції_заявка»;  електронний варіант тез – назва файлу «Прізвище учасника конференції_тези»;  копію квитанції про оплату організаційного внеску.