Мистецький проект “FOSA 2023” (м. Варшава, Польща) за участі хореографів Львівського університету

17.02.2023 | 19:06

Студенти кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Ралько, Уляна Билявська (КМХ-11), Ірина Насткевич (КМХ-21), Марія Дишлюк (КМХ- 31) під творчим кураторством асистента/аспіранта кафедри режисури та хореографії Оксаною Лань беруть участь в мистецькому проекті “FOSA 2023” (м. Варшава, Польща). 23 лютого 2023 року глядачі побачать мюзикл “ПІНОКІО” у виконанні польської та української молоді. Чудовий момент профорієнтаційної роботи та співпраці із стейкхолдером.

Творчі майстерні з мистецтва балетмейстера кафедри режисури та хореографії керівник О. Лань та ЦДЮТ Залізничний р-ну м. Львова

Джерело інформації: Академія освітніх ініціатив/Academy of Educational Initiatives