«МУЗИЧНА ТА ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА»

16.09.2016 | 13:37

Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»

Сумський державний університет імені А.С.Макаренка

Аріельський університет (Ізраїль)

Вітебський державний університет імені П. М. Машерова (Білорусь)

Сичуанський педагогічний університет (Китай)

Тяньзинський педагогічний університет (Китай)

Шановні колеги!

Аспіранти! Студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «МУЗИЧНА ТА ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА»,

яка відбудеться

6-7 жовтня 2016 року

на факультеті музичної та хореографічної освіти ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»

До 50-ти річчя створення музично-педагогічного факультету

До 200 річчя Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського

Робочі секції конференції:

1. Методологічні засади мистецької освіти у контексті перетворень соціокультурного простору.
  2. Національне та патріотичне виховання молоді засобами мистецтва.
  3. Міжкультурний діалог в галузі мистецької освіти.
  4. Художньо-педагогічний потенціал музичного та хореографічного мистецтв, їх синтезу.
  5. Методичні аспекти навчання мистецтву та художньо-естетичного розвитку молоді.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, китайська

Заяви на участь у конференції приймаються до 16 вересня 2016 року

Матеріали у збірку статей приймаються до початку конференції .

Вимоги до оформлення матеріалів.

• Обсяг статей – до 3 стор. (14 кегель, інтервал – 1,5; поля – по 2 см). Орг. внесок складає 150 гривень та використовується на друкування програми конференції та організаційні витрати, включно пересилку збірки матеріалів учасникам конференції.
  • Електронна версія рукопису подається у вигляді документа Word (редактор Microsoft Word 2003 for Windows чи пізніших версій). Текст набирається гарнітурою Times New Roman (кегль 14). Допускається виділення символів (фрагменту тексту) напівжирним шрифтом та курсивом.
  • Матеріал розташовується у такій послідовності:

– Ім’я та прізвище автора або співавторів, у скобках вказати державу або навчальний заклад.

– Назва статті (напівжирний шрифт, окремий абзац без відступів першого рядка із вирівнюванням по центру).

– Текст статті.

– Література.

– Для студентів та магістрантів – прізвище наукового керівника

Матеріали та заявка на участь надсилається на електронні адреси:

helen-music56@ ukr.net або selarin@ukr.net.   У темі вказати : «Конференція, ПІБ» і прізвище.

Контактні телефони:

067 480 37 49; 063 650 04 53 – завідувач кафедри музичного мистецтва та хореографії Реброва Олена Євгенівна;

0965849530 Батюк Наталія Орестівна

Початок конференції 06.10 об 11.00 за адресою: Фонтанська дорога 4, кафедра музичного мистецтва та хореографії, аудиторія 206.

Результат пошуку зображень за запитом "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»"