Міжнародна наукова конференція “Восьмі Колессівські читання”, приурочена до 150-річчя з дня народження Філярета Колесси

27.10.2021 | 09:42

28–30 жовтня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться
Міжнародна наукова конференція “Восьмі Колессівські читання”,
приурочена до 150-річчя з дня народження Філярета Колесси
.

Восени 2007 року Кафедра української фольклористики імені академіка Філярета Колесси Львівського національного університету імені Івана Франка започаткувала Колессівські читання на пошану Філяретові Колессі – видатному українському фольклористу, етномузикознавцю, етнографу, музикознавцю, літературознавцю, композитору, педагогу та громадському діячу (див.: Історія Колессівських читань).

Мета Читань – дослідження і популяризація наукової спадщини Філярета Колесси.

Цьогоріч до у часті у Восьмих Колессівських читаннях зголосилися 55 дослідників з України та зарубіжних країн.

На конференції буде порушено широке коло питань:

• родина Колессів у науково-мистецькому житті кінця ХІХ – початку ХХІ ст.
  • наукове дослідження і видання спадщини родини Колессів
  • історія фольклористики та етномузикології
  • актуальні проблеми дослідження фольклорної традиції
  • проблеми народознавчої термінології
  • уснословесна та народномузична текстологія
  • історія, методика і практика документування фольклору
  • галицька музична культура кінця ХІХ – початку ХХІ століття
  • музична критика
  • музична педагогіка

Запрошуємо усіх долучатися до Читань.

Детальніше про зміст конференції, формати проведення та можливості долучитися до Читань – на офіційній інтернет-сторінці Восьмих Колессівських читань https://philology.lnu.edu.ua/conference/vosmi-kolessivski-chytannia

З повагою,
Організаційний комітет Колессівських читань