Мініфестиваль «Шекспір для ЗСУ» (22-23 квітня 2024 р.)

17.04.2024 | 15:39

Шекспір для ЗСУ!

23 квітня Вільяму Шекспіру виповнюється 460 років!
Найвідоміший драматург світу, разом з Великобританією, сьогодні з Україною, тож у день народження національного героя Англії, вшануймо і підтримаймо героїв України.

Факультет культури і мистецтв ініціює благодійну акцію, мініфестиваль – «ШЕКСПІР ДЛЯ ЗСУ»❤️
Акція проводиться з метою допомогти 80 десантно-штурмовій бригаді, а саме збору коштів на ремонт автомобілів🔥
У передвеликодні дні до наших воїнів вирушить заслужений діяч мистецтв і учасник бойових дій – Олексій Кравчук!

Тож запрошуємо стати учасником мініфестивалю «Шекспір для ЗСУ», відзначити день народження Вільяма Шекспіра і допомогти знищувати ворога:

Програма:
❗️22 квітня
• 12.00 – студенти-актори ІІ курсу читатимуть українську літературну казку для учнів Давидівського ліцею імені Тараса Шевченка (с. Давидів).
• 18.00 – відбудеться вистава студентів-акторів ІІІ курсу – «Як нам це сподобається» за Вільямом Шекспіром (режисер Дмитро Захоженко) у Театрі Лесі (вул. Городоцька, 36).
• 18.30 – студенти-актори ІV курсу виконуватимуть українські пісні під весняним небом Львова (локація узгоджується)
❗️23 квітня
• 15.00 – показ віртуальної виставки «Прапрем’єра українського “Гамлета” у Львові (1943)». Виставка робилася у співпраці із Шекспірівським інститутом (Великобританія), Шекспірівським інститутом в Україні (при Запорізькому університеті) та кафедрою театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І.Франка, куратор Роман Лаврентій.

Зігріймо серця наших Захисників і Захисниць великодніми гостинцями та підтримкою у боротьбі з ворогом, адже саме завдяки ЗСУ на сцені звучить слово Шекспіра українською мовою🕊️
Підтримати акцію можна за посиланням банки, а також на місці кожної з подій🫂

Чекаємо!

🔗Посилання на банку