Майстер клас від аспірантки ОНП Хореографія Дарії Кірик

08.03.2023 | 14:58

Тема майстер-класу – «Класична хореографія. Крок до майстерності»

І справді крок за кроком учні переймали знання та досвід у провідної солістки. В залі панувало відчуття легкості, щирості та невимушеності. На деякий час діти ніби розчинилися в балетній залі театру, що створило цілковиту гармонію викладача з учнями.

Майстер- клас вдало доповнився музичним супроводом професійного концертмейстра – Трепліної А.С.

В кінці уроку Дарина побажала дітям завжди прагнути нових знань, дуже-дуже старатись та прикладати максимум зусиль для втілення власних мрій.

Щиро дякуємо Дарині Кірік за її талант та відкрите серце

Черговий крок до майстерності – виконано!!!

Джерело інформації: https://www.facebook.com/stories/543819502959453/UzpfSVNDOjI4NzcxNzgzOTU3NDkwNjI=?view_single=true