Листопадове засідання науково-методичного семінару

13.11.2015 | 14:38

12 листопада 2015 року на факультеті культури і мистецтв відбулося чергове засідання науково-методичного семінару факультету. Із доповіддю на тему “Моделі навчальних театрів в Україні” виступила доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Майя Гарбузюк.

У своєму виступі М. Гарбузюк висвітлила різні моделі діяльності навчальних театрів в Україні.  Зокрема, йшлося про Навчальний театр Киівського національного університету імені І.К.Карпенка-Карого (Київ), що функціонує у найдавнішому українському театральному виші від 1966 р. і є зменшеною, але повноцінною копією професійного театру, і де діє завершений повноцінний цикл випуску вистави – від перших репетицій до регулярного показу вистави на сцені. Також йшлося про інший принцип театру – самодіяльного, де працює лише одна людина – режисер, а до складу театру входять аматори – студенти різних факультетів. Репрезентована третя модель Навчального театру, Положення про який було представлено до обговорення. Тема доповіді викликала чимале зацікавлення серед представників творчих кафедр факультету.

Фото Л.Пугач

IMG_20151112_112714 IMG_20151112_112817