Львівські бібліотеки отримали подарунок до Дня Танцю!

29.04.2017 | 20:06

З нагоди Міжнародного дня танцю, що був запроваджений 1982 року і пропагується Міжнародною Танцювальною Радою при ЮНЕСКО, до фонду трьох Львівських бібліотек , а саме: Львівської національної бібліотеки України імені В. Стефаника: Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка; Відділу мистецької літератури Львівської обласної універсальної наукової бібліотека в дарунок передано фахові видання з хореографії,  а саме:

1) Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей (випуск 4) / упорядник О. А. Плахотнюк.

2) Кінезіологія танцю та складно-координованих видів спорту : навчально-методичний посібник / упорядник О. А. Плахотнюк.

3) Сучасне хореографічне мистецтво: підґрунтя, тенденції, перспективи розвитку : навчально-методичний посібник / упор. О. Плахотнюк.

4) Шариков Д. І. Неокласицизм у хореографічній культурі: ґенеза і концепція балетного театру

5) Сердюк Т. І. Художньо-естетична школа майбутніх учителів хореографії – формування досвіду

6) Дем’яненко Н. Формування національної культури молоді в педагогічній спадщині В. М. Верховинця

7) Чепалов О. І. Бібліографічний покажчик

Дякуємо всім аторам за надані книги.

О.А.Плахотнюк