ЛНУ імені Івана Франка отримав 2000 ліцензій на платформі Coursera for Campus

24.03.2020 | 08:51
ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
 ЛНУ ім. І.Франка отримав 2000 ліцензій на платформі Coursera for Campus, і тепер наші студенти, аспіранти та співробітники зможуть прослухати БЕЗКОШТОВНО курси від провідних ВНЗ Європи, Азії та Північної Америки! Курси будуть безкоштовними до 31 липня 2020 року.
Для того, щоб отримати безкоштовний доступ до більш ніж 3 800 курсів і 400 спеціалізацій на платформі Coursera for Campus, – заповніть реєстраційну форму за посиланням:
для студентів: https://cutt.ly/4tvOa3T
для викладачів: https://cutt.ly/ItvOd2N
Реєстрація доступна лише для студентів та викладачів університету! Для того, щоб зареєструватися на платформі, необхідно буде заповнити форму та дочекатися інструкцій, що надійдуть на Вашу електронну пошту. Запити на підключення опрацьовуватимуться раз на добу.
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ, ПОДАВАТИ ЗАПИТ НА РЕЄСТРАЦІЮ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТИХ, ХТО ДІЙСНО МАЄ НАМІР ПРОХОДИТИ ОНЛАЙН-КУРСИ НА ЦІЙ ПЛАТФОРМІ! На даному етапі нам надали доступ для 2000 користувачів.
Нагадуємо, що платформа Coursera for Campus відкрила доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій, щоб студенти вишів, які знаходяться на карантині, змогли продовжити навчання.
Заохочуємо реєструватися та використовувати чудову нагоду з користю провести час під час карантину.