LEOPOLIS FOR FUTURE PROGRAM 2019

18.02.2019 | 15:54

Програма «Leopolis for Future» за підтримки польського фонду «Leopolis for Future» проводить набір серед студентів ЛНУ ім. Франка для проходження місячного оплачуваного професійного стажування в липні 2019 року у відомих польських фірмах та установах.

Кожного року в рамках програми стажування «Leopolis for Future» 25 найкращих українських студентів, що навчаються в Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівській політехніці та Львівській національній академії мистецтв, проходять стажування в польських фірмах та установах, метою якого є продемонструвати кращі практики та розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування. Завдяки набутому досвіду в Польщі стажисти стануть елітою молодих людей, які відкриті до змін та розвитку у Львові.

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври) та студенти І курсу магістратури ЛНУ імені Івана Франка мають можливість пройти стажування у наступних польських фірмах та установах впродовж одного місяця з можливістю продовження до двох місяців у липні-серпні 2019 р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2 або польською мовою не нижче рівня B1.

Для участі у конкурсі стидентам необхідно до 28 лютого 2019 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Університетська, 1, ауд. 209) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● Резюме/CV (формат Europass)
● Мотиваційний лист (необхідно обов’язково вказати інституцію чи установу, де студент має намір проходити стажування, максимальний обсяг – 1 стор. формату А4). Просимо ознайомитись із додатковим переліком приймаючих установ, інституцій та корпорацій: http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/Leopolis_for_Future_2019_Profiles.docx
● Згода на обробку персональних даних (Statement of the consent to the processing of personal data for recruitment purposes):
http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/02/Statement_of_the_consent.pdf

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: ifnul.erasmusplus@gmail.com.

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву програми, прізвище претендента та назву фірми (зразок – Leopolis_Petrenko_KPMG). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Відбір відбуватиметься в три етапи:
1. Внутрішній відбір аплікацій (30 студентів);
2. Skype-співбесіда з Координатором програми в Польщі п. Кароліною Ервін;
3. Співбесіда в Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові (1-3 квітня 2019 року).

Додаткова інформація: ВІДЕОСЮЖЕТ ПРО ПРОГРАМУ ВІД FRANKOTV

http://leopolisforfuture.pl/

джерело