Львівський університет – серед найкращих ЗВО України!

12.08.2020 | 12:25
Інформаційний ресурс «Освіта.ua» щорічно складає консолідований рейтинг закладів вищої освіти України. Формування консолідованого рейтингу відбувається на основі рейтингів університетів «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт». До слова, кожен із цих рейтингів використовує різні критерії оцінювання ЗВО.
Відповідно до результатів цьогорічного консолідованого рейтингу Львівський національний університет імені Івана Франка втримує лідерські позиції і входить у п’ятірку найкращих, посідаючи четверте місце.
До слова, це не єдина перемога Університету, адже відповідно до результатів рейтингу ЛНУ ім. Івана Франка входить у трійку найкращих класичних університетів України. Більше того, Львівський національний університет імені Івана Франка визнано найкращим закладом вищої освіти Західного регіону.