Львівський університет – серед лідерів рейтингу ЗВО України за показниками бази даних Scopus

09.04.2020 | 09:49

Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із найбільш «цитованих» закладів вищої освіти України. Про це свідчать найновіші дані наукометричної бази Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує навчальний заклад або його працівники.

Як повідомляє сайт «Освіта.ua», станом на квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України, що на 11 навчальних закладів більше ніж у квітні 2019 року. У рейтинговій таблиці заклади вищої освіти України ранжовані за індексом Гірша – показником, що формується на основі кількості наукових публікацій та їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу 2020 року, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Т. Шевченка — 93 (89 у рейтингу 2019 року), Харківський національний університет ім. В. Каразіна — 73 (70) та Львівський національний університет імені Івана Франка — 64 (60).