«Львів. 1939 рік… Тоталітаризм у дії»

18.02.2020 | 07:29

17 лютого 2020 р. студенти 1 і 2 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» факультету культури і мистецтв відвідали Львівську національну наукову бібліотеку України імені Василя Стефаника, де оглянули книжкову виставку «Львів. 1939 рік… Тоталітаризм у дії». Експозиція була представлена книгами, періодичними виданнями й архівними документами з національних інституцій Галичини, зокрема Наукового Товариства імені Шевченка, Народного Дому, Студіону, Оссолінеуму, Товариства «Просвіта» та інших. Видання, які упродовж багатьох десятиліть знаходились у спецфонді й були недоступні читацькому загалу, були цікавими та пізнавальними для студентів. Наочне представлення матеріалу, змістове наповнення книжкової виставки мотивувало студентів до роздумів про тогочасні історичні реалії.

Г.Г.Біловус