Курси італійської мови

12.02.2021 | 17:09
Buongiorno! Як тобі темпераментна та колоритна культура Італії? ☀
У тебе є шанс поринути у особливо яскраву та надихаючу італійську атмосферу! 💃 🍋
Центр італійської мови і культури Львівського університету запрошує на курси італійської мови ❕🤩
Не важливо чи ти уже просунутий знавець італійської мови, чи лише бажаєш зробити перший крок до знайомства з сонячною Італією,

Centro di lingua e cultura italiana/Центр італійської мови і культури

чекає на тебе!

📚 Підготовка відбувається за рівнями: А1, А2, В1, В2.
Курс також корисний і для тих, хто планує складати іспити для отримання міжнародного сертифіката з італійської мови, як-от, наприклад, P.L.I.D.A.
⌚Коли?
Навчання розпочнеться 22 лютого та триватиме до травня 2021 року.
📍Де?
Заняття відбуватимуться онлайн на платформі ZOOM або Skype.
❓ Чому?
🔹 Це твій шанс почати спілкуватися однією з наймилозвучніших мов світу! 🎵
🔹 Під час навчання студенти матимуть можливість практикувати здобуті навички у спілкуванні з носіями мови та долучитися до культурних заходів, організованих Центром італійської мови та культури.
‼️ Реєстрація триває до 19 лютого. Не прогав можливість .😊
ℹ️ Детальніше на сайті: https://centres.lnu.edu.ua/…/praktychnyy-kurs…/
May be an image of текст «лну IM.IBAHA франка центр тталйськой мови I культури запрошусмо на курси гталйськой мови PIBHI: A1,A2,B1,B2 записатися в групу чи на тестування можна за електронною адресою: CORSIFEBBRAIO2021@GMATL.COM (в лист вказати призвище TA контактний телефон. ми вам передзвонимо!)»