Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Університеті імені Коменського в Братиславі (Словаччина) в рамках програми Erasmus+

09.10.2017 | 19:59

bratislava

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Deadline – 5 листопада 2017 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти І курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет (кафедра соціології)
2. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму)
3. Факультет культури і мистецтв
4. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології)
3. Філософський факультет (кафедра політології, кафедра теорії та історії культури)

мають можливість навчатися в Університеті імені Коменського в Братиславі упродовж 4 місяців у другому семестрі 2017/2018 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською або словацькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.