Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Валенсії (м. Валенсія, Іспанія) в рамках програми Erasmus+

03.03.2020 | 18:26

Deadline – 27 квітня 2020 року

Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті Валенсії упродовж 5 місяців у першому семестрі 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка;
– володіти іспанською або англійською мовою не нижче рівня В2. Університет Валенсії рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали базовий рівень знання іспанської мови (рівень B1), оскільки більша частина курсів в даному університеті читається виключно іспанською мовою.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (850 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 27 квітня 2020 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● аплікаційну форму (Student Application Form) – прохання заповнювати тільки на комп’ютері;
● резюме/ СV (формат Europass) ;
● фотокопію закордонного паспорту;
● довідку про навчання в ЛНУ;
● підписаний студентом та координатором академічної мобільності від факультету план навчання (вимога набрати під час мобільноcті мінімум 30 кредитів ECTS за один семестр) в Університеті

джерело