V науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» пройде в інтернет форматі

23.03.2020 | 19:08

Шановні учасники  конференції!

Конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» 2020  р. пройде в режимі заочної інтернет-конференції.

Впровадження такої форми відбувається через карантинні заходи.

Всю детальну інформацію щодо проведення буде надіслано учасникам на е-пошту.

26-27 березня 2020 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка спільно із: відділом спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, кафедрою хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури проводить П’яту Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Місце проведення: мережа інтернет.

На цей час  проводиться  активна робота для підготовки конференції