Колективна монографія “Кінеізіологія танцю”

02.07.2020 | 21:50
Вийшла друком колективна монографія “Кінезіологія танцю”.
Монографія є результатом багаторічної роботи викладачів, науковців-дослідників хореографічного мистецтва України. Ці матеріали були напрацьовані протягом п’яти років та озвучені на всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» (2016–2020). Конференція проводилася за ініціативи Олександри Єсіпової, майстра спорту України зі спортивної гімнастики, хореографа спортивно-танцювального клубу «Відлуння», завідувачки відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. За підтримки співорганізаторів, а саме трьох освітніх структур: відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.
Вітаємо Колектив кафедри режисури та хореографії!!!