ХV студентська конференція «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору» секція «Хореографічне мистецтво»

04.05.2022 | 18:18

4 травня 2022 року, у рамках проведення фестивалю науки відбулась ХV студентська наукова конференція «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору» секція «Хореографічне мистецтво» кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв відбулось Львівського національного університету імені Івана Франка.

Повна версія секційного засідання у вільному доступі: URL https://youtu.be/_Ls5DscAuGM

Загалом тематика виступів охоплювала широке коло питань, пов’язаних з проблемами хореографічного мистецтва, виховання та освіти, а також перспективи подальшого їх розвитку в контексті магістерських досліджень. Зокрема, відзначено цікаві доповіді магістрантів: Іванова Яна Володимирівна «Розвиток творчої особистості дитини в хореографічній діяльності». Науковий керівник – доц. Оксана Лань; Пахолків Анна Олександрівна «Педагогічна складова в процесі роботи над головною партією виконавця драматичної вистави». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк;Томаш Олександра Владиславівна  «Contemporary та Lyrical Dance: спільні риси та відмінності». Науковий керівник – ас. Софія Маркевич; Лукашова Олександра Олександрівна «Синтез хореографічних стилів танцю у творчо-пошуковій виставі «Таємниця п’ятої стихії» у контексті розвитку хореографічного мистецтва кінця XX початку XXI століття». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Маланчук Роксолана Орестівна – «Наукові підходи до поняття та концепції синтезу мистецтв у хореографії». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Костюк Ірина Сергіївна – «Розвиток модерн-балету в Україні кінця ХХ – початку ХХІ ст.» Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Потапова Анастасія Романівна – «Створення хореографічного акторського образу у танцювальні виставі». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Федюк Вікторія Андріївна «Поєднання фольклору танцю та модернової техніки виконання у хореографічному творі». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Габелко Олександр Віталійович «Творчість Раду Поклітару в контексті розвитку класного модернового балету в Україні». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк; Ісупова Анастасія Германівна заслужена артистка України «Творчо-мистецькі прийоми та знахідки балетмейстера Германа Ісупова». Науковий керівник – доц. кандидат мистецтвознавства Олександр Плахотнюк.

Бажаємо  подальших наукових успіхів!

Все буде Україна!!!