Кафедра музичного мистецтва факультету культури і мистецтв запрошує на навчання 2022/2023 н.р.

15.07.2022 | 15:02

Факультет культури і мистецтв

Кафедра музичного мистецтва

запрошує на навчання на освітню програму

014 середня освіта (Музичне мистецтво)

на І курс (денна форма, бюджет/платне) на основі повної загальної середньої освіти:

НМТ або ЗНО 2019-2021рр. + мотиваційний лист;

===========================================================================

на ІІ курс, денне/заочне.  УВАГА ! На ІІ курс творчий конкурс скасовано! Вступ на основі: НМТ (1. Українська мова; 2. Математика або історія України) або ЗНО 2019-2021рр. (1. Українська мова і література; 2. Біологія або географія, або історія України, або іноземна мова, або математика, або хімія, або фізика) + мотиваційний лист. До конкурсу допускаються особи із спеціальностей 025 музичне мистецтво та 014.13 середня освіта (музичне мистецтво)

===========================================================================

Запрошуємо на навчання в магістратуру абітурієнтів, які мають або отримають цього року диплом бакалавра з 014.13,  025 та інших спеціальностей осіб, – які мають відповідні вокальні дані або володіють грою на  музичному інструменті).

Умови ВСТУПУ :

Бюджетна форма навчання (денне/заочне): творчий конкурс + мотиваційний лист

Платна форма навчання(денне/заочне): тільки мотиваційний лист

Програма творчого конкурсу (фахового випробовування):

продемонструвати  рівень музичної підготовки за вибором:  вокал, або музичний інструмент, або диригування.

• Диригування: хоровий твір великої форми (з інструментальним супроводом).
  • Вокал: виконання трьох творів: пісні, романсу та арії.
  • Музичний інструмент: виконання творів великої та середньої форми на одному з інструментів на вибір: фортепіано, гітара, баян, акордеон, скрипка, бандура, сопілка, наі, флейта, саксофон, кларнет.

===================================================================================================

Бажаємо вам успіху! До зустрічі у нашій дружній студентській сім’ї!