Інформація щодо вакцинування працівників Університету другою дозою вакцини PFIZER!

23.06.2021 | 16:46

За повідомленням lnu.edu.ua

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що із суботи 26 червня до вівторка 29 червня здійснюватиметься вакцинація другою дозою вакцини PFIZER.

Вакцинування працівників Університету буде відбуватися виключно за попередньо визначеним графіком, якого просимо ретельно дотримуватися. Так, кожен працівник, який вакцинувався першою дозою вакцини у період від 5 до 8 червня, отримає другу дозу рівно через 21 день.

Тобто працівники Університету, які отримали першу дозу вакцини у суботу 5 червня, вакцинуватимуться у суботу 26 червня.

Вакцинованих першою дозою 6 червня запрошуємо пройти вакцинацію другою дозою 27 червня.

Відповідно вакциновані 7 червня мають повторно вакцинуватися 28 червня.

Кожному, хто отримав першу дозу 8 червня, потрібно прийти на вакцинацію 29 червня.

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua