Інформація щодо другого етапу вакцинування працівників Університету другою дозою вакцини AstraZeneca!

12.07.2021 | 21:16

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що з вівторка 20 липня 2021 року стартує другий етап вакцинації другою дозою вакцини AstraZeneca! Ідеться про працівників, які вперше вакцинувалися 27, 28 та 29 квітня 2021 року.

Вакцинування працівників Університету відбуватиметься виключно за попередньо визначеним графіком, якого просимо ретельно дотримуватися.

Працівники Університету, які отримали першу дозу вакцини 27 квітня 2021 року, повторно вакцинуватимуться у вівторок 20 липня.

Вакцинованих першою дозою 28 квітня запрошуємо пройти вакцинацію другою дозою 21 липня.

Відповідно вакциновані 29 квітня мають повторно вакцинуватися 22 липня.

Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 (ауд. № 7).

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.

джерело