«Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи»

21.11.2016 | 22:50

Шановні колеги!

Український центр культурних досліджень Міністерства культури України

Інститут культурології Національної академії мистецтв України

Кафедра фольклористики Інституту філології

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

запрошують Вас 16 грудня 2016 року взяти участь у роботі
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему:

Місце проведення: Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 01601, м. Київ, б-р Т. Шевченка, 14, жовтий корпус, ІІ поверх, кімната 63.

Тематика конференції визначається за такими науково-практичними
напрямами (секціями):

1. Нематеріальна культурна спадщина як соціально-економічний ресурс розвитку регіонів: діяльність обласних центрів народної творчості.
  2. Роль системи освіти (формальної та неформальної) у формуванні механізмів збереження нематеріальної культурної спадщини.
  3. Діяльність громадських організацій у напряму збереження нематеріальної культурної спадщини.
  4. Технологія збереження і презентація нематеріальної культурної спадщини у музеях України.
  5. Медіа ресурс як засіб збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини.

Адреса оргкомітету: Український центр культурних досліджень, вул. Івана Мазепи, 21, корп. 5, Київ-15; тел. (044) 254 3633, e-mail: uckd2014@gmail.com

Контактні особи:

Телеуця Валентина Василівна (моб.: 067 382 0278, 099 122 0426),