ІІІ Мистецького форуму «ART-ПОСТ.UA» (Ч.2)

20.10.2023 | 19:39

ІІІ Мистецького форуму «ART-ПОСТ.UA» (Ч.2)

20.10.2023 року (п’ятниця)

майстер-клас у напрямку народної хореографії, від членів журі.

• Олександр Любомирович Заставний здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії) спеціальність 024 Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка; завідувач відділу аматорської творчості Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, методист з хореографії. В.о. голови Івано-Франківського обласного осередку національної хореографічної спілки України; асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; керівник зразкового аматорського танцювального колективу «Дивоцвіт», ансамблю народного танцю «Вихор» Бурштинської ТГ, та студії сучасного українського танцю «UDS».

Тематика практичного курсу (майстер клас): Особливості академізованої танцювальної лексики Гуцульщини.