15.04.2024 | 14:01

11.04.2024 р. о 13:00 онлайн на платформі Zoom відбувся І Всеукраїнський круглий стіл з проблеми: «Діяльність студентського наукового гуртка у сучасному університеті» за участі студентів-членів студентських наукових гуртків ЗВО та їх наукових керівників.У Круглому столі взяли участь такі ЗВО:
• Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка
• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
• Університет Григорія Сковороди в Переяславі
• Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький)
• Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
• Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградского
• Львівський національний університет імені Івана Франка
• Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

Ось відео зустрічі: https://youtu.be/bx829Zv9DxM?si=5HamL35OblSG0qYU

Від Львівського національного університету імені Івана Франка на Круглому столі були присутні викладачі кафедри соціокультурного менеджменту, доценти Сирота Л.Б. і Данилиха Н.Р., керівник студентського наукового гуртка “Трипілля” асистент Шевчук А.В. Із словами привітання до учасників звернувся А. Шевчук, наголосивши на важливості патріотичної позиції українців сьогодні. З доповіддю виступила студентка ІІІ-го курсу Юлія Білокур, яка розповіла про насильницьке протиправне тимчасове вторгнення росії на більшу частину Кримського півострова, поділилася власними спогадами про анексію Криму. Доцент Данилиха Н.Р. показала, як студенти факультету культури і мистецтв виготовляють великодні писанки, підкреслила важливість збереження традицій і звичаїв українського народу.