Грудневий онлайн-діалог з абітурієнтами

11.12.2019 | 19:06

11 грудня 2019 року відбувся черговий онлайн-діалог з учнівською молоддю. До абітурієнтів із  Новороздільського НВК імені Володимира Труша Львівської області, Нововолинського наукового ліцею-інтернату та НВК “ЗОШ І-ІІІст. гімназія” м.Горохова Волинської області  звернулися із розповідями про  навчальні підрозділи, особливості вступу, навчання, міжнародної співпраці і працевлаштування після завершення студіювання освітніх програм:  про філософський факультет – декан Людмила Рижак; про факультет культури і мистецтв – декан Роман Крохмальний, про факультет управління фінансами та бізнесу – декан Андрій Стасишин; про факультет прикладної математики та інформатики – декан Іван Дияк; про факультет журналістики – заступник декана Ярослав Табінський; про Педагогічний коледж – викладач Галина Сенич. Особливо уважно слухали учні розповідь відповідального секретаря Приймальної комісії Юрія Ельяшевського про основні параметри майбутньої вступної кампанії і особливості алгоритму дій вступників.

Родзинкою онлайн-діалогу став виступ-загадка від завідувача Музею історії Університету Юрія Гудими, який представив учасникам зустрічі кілька експонатів і у підсумку побажав аби наука працювала не для створення засобів знищення, а для розвитку естетичних гуманітарних явищ.

Фото Прес-центру