Графік ліквідації академзаборгованості
Шановні студенти і викладачі!
До Вашої уваги – Графіки ліквідації академзаборгованості!
Терміни здачі талонів:
талон №2 – 22.01-26.01.2018
талон “К” – 27.01-31.01.2018
.
Кафедра бібліотекознавства і бібліографії
№ | Навчальна дисципліна | Ауд. | День | Години |
1 | Теоретико-методичні основи бібліографії | 20 | вівторок
23.01.2018 р. |
11:00–13:00 |
2 | Історія бібліотечної справи | 20 | середа
24.01.2018 р. |
13:00–15:00 |
3 | Спеціалізовані бібліотечні зібрання | 20 | середа
24.01.2018 р. |
14:00–16:00 |
4 | Організація бібліотечної справи | 20 | четвер
25.01.2018 р. |
12:00–14:00
|
Кафедра театрознавства та акторської майстерності
№ |
Прізвище викладача |
Дисципліни |
Дні |
Години |
1 | Гарбузюк М.В. | Теорія і практика сучасних напрямків світового театру. | Середа,
24.01. 2018 |
13.00-14.00 |
2 | Когут Г.В. | Сучасне образотворче мистецтво | П’ятниця,
26.01.2018 |
10.00-11.00 |
3 | Козак Б. М. | Майстерність актора | Четвер,
25.01. 2018 |
11.00-12.00 |
4 | Патрон І. В. | Історія українського кіно | Середа,
24.01. 2018 |
13.00-14.00 |
5 | Пятакова Г. П. | Педагогіка | Четвер,
25.01. 2018 |
11.00-13.00 |
6 | Циганик М. І. | Фольклорно-ритуальні елементи в театральній культурі світу. Історія українського театру | Середа,
24.01. 2018 |
14.00-16.00 |
Кафедра режисури та хореографії
№ | Прізвище викладача | Дисципліна | День | Час |
1 | Кіптілова Н.В. | Народно сценічний танець | Середа
24.01 |
14.00-15.00 |
2 | Кіптілова Н.В. | Ансамбль | Четвер
25.01 |
12.00-14.00 |
3 | Лань О.Б. | Мистецтво балетмейстра | П’ятниця
26.01 |
11.00-12.00 |
4 | Шіт Т.М | ТМВ суч. бал.т. | П’ятниця
26.01 |
11.00-12.00 |
5 | Кіптілова Н.В. | Віртуозна техніка | Середа
24.01 |
15.00-16.00 |
6 | Шкутяк І.Є. | Практика | Четвер
25.01 |
11.00-12.00 |
7 | Шкутяк Т.М. | ТМВ суч. танцю | Четвер
25.01 |
11.00-12.00 |
8 | Шкутяк Т.М. | ТМВ народного танцю | Четвер
25.01 |
12.00-13.00 |
9 | Мосійчук Ю.О. | ТМВ народно-сценічного | П’ятниця
26.01 |
14.00-15.00 |
10 | Плахотнюк О.А. | МР з хор.колективу | П’ятниця
26.01 |
11.00-13.00 |
11 | Плахотнюк О.А. | Мет.викл. хореографії | П’ятниця
26.01 |
13.00-14.00 |
12 | Кшен К. | Мистецтво балетместра | Середа
23.01 |
11.00-12.00 |
13 | Каспрук Т.А. | Майстерність актора | Четвер
24.01 |
14.00-15.00 |
14 | Пинда О. | Соціальні танці | Середа
23.01 |
11.00-13.00 |
15 | Скорубська Х.Р. | Викл. іст.побут.танцю | П’ятниця
26.01 |
12.00-13.00 |
16 | Дем’янчук А.Л. | Нар.костюм сцен.оформлення | Четвер
25.01 |
15.00-16.00 |
17 | Підлипська А. | ТМВ клас.танцю | П’ятниця
26.01 |
11.00-12.00 |
18 | Шіт.Т.Р. | Тренаж, парт.тренаж | П’ятниця
26.01 |
12.00-14.00 |
Терміни здачі талонів:
талон №2 – 22.01-26.01.2018
талон “К” – 27.01-31.01.2018
.
.