«Хореографічна культура – мистецькі виміри»

15.05.2017 | 21:38

15 травня 2017 року, о 15:00 відбулась VI Всеукраїнська наукова студентська конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Організатор конференції Студентський науковий гурток кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського Університету імені Івана Франка (науковий куратор – кандидат мистецтвознавства О. Плахотнюк)

Доповідачами та слухачами на конференції були: професорсько-викладацький склад та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського коледжу культури і мистецтв, керівники хореографічних колективів, представники культурно-мистецьких та позашкільних навчальних закладів, громадських організацій, представники: громадських організацій, офіційних делегацій з України та закордону, засобів масової інформації.

Всього за час роботи наукової конференції зачитано і обговорено 16 (шістнадцять) наукових рефератів.

На конференції представлено 5 (п’ять) вищих навчальних закладів. а саме:

• Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Харківська державна академія культури;
  • ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» (м. Умань);
  • Рівненський державний гуманітарний університет;
  • Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв.

О.А.Плахотнюк