Флешмоб від психологічної служби Університету: #ЩоббутиОК

10.10.2020 | 12:34
10- го жовтня 2020 р, – Всесвітній день ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я\World Mental Health Day
Психологічна служба оголошує флешмоб: #ЩоббутиОК
☝️Психічне здоров’я – зовсім не означає те, що ми весь час посміхаємось, завжди відчуваємо щастя та піднесений настрій.
?Психічне здоров’я полягає у відчутті тих емоції, які відповідають ситуації в якій ми опинились, це означає відчувати різну палітру емоцій: страх, сум, злість.
?Також важливо піклуватись про своє психічне здоров’я, створювати своєчасну профілактику, адже саме від психологічного благополуччя залежить рівень продуктивності та функціювання кожного з нас.
❗️Мета ініціативи – сприяти інформуванню важливості піклування про психічне здоров’я.
?Пропонуємо Вам:
⭐️Напишіть коли саме почуваєте себе не ОК;
⭐️Додайте фото та напишіть: що допомагає Вам відновити психічне здоров’я, щоб бути ОК;
⭐️Додайте хаштег #щоббутиОК
⭐️Передайте естафету друзям.
Психологічна служба передає естафету студентам та працівникам ЛНУ ім. І. Франка, а також усім, хто бажає долучитись до флешмобу!