Другий день роботи Міжнародної наукової театрознавчої студентської конференції

17.04.2021 | 15:43

16.04.2021 завершився другий день роботи Міжнародної наукової театрознавчої студентської конференції, впродовж якої ділилися своїми дослідженнями майбутні театрознавці, актори, режисери – теперішні студенти університетів Львова, Харкова, Кракова. Щиро дякую усім – і студентам, і науковим керівникам за вашу працю, за те, що наповнили одне одного мотивацією, натхненням, сміливістю для подальшої роботи.

Дякуємо за роботу і за матеріал Sofiya Rosa-Lavrentiy

Відгук від проф.М.В.Гарбузюк:

Ця конференція виховала вже не одне покоління театрознавців! І хай кожен з наших (і не тільки наших) випускників, хто зараз у цій професії в найрізноманітніших її проявах, спробує сказати, що оминув її:) Це , фактично, перший публічний стартовий майданчик для активних і небайдужих студентів. І те, що починалось колись як скромна внутрішня конференція, тепер набрало обертів – і навіть пандемія не в стані її зупинити:)